Mobilna Fotobudka

Mobilna fotobudka

Fotobudka jedna z głównych atrakcji weselnych, która posiada automatyczny wydruk zdjęć w kilku formatach zaledwie w 15 sekund!
Idealne na imprezy typu: wesele, urodziny, studniówkę, eventy firmowe.
 
Chcesz mieć świetną pamiątkę z wesela czy innych uroczystości w postaci śmiesznych zdjęć? Idealnie trafiłeś. Zaoferujemy Ci niezapomniane ujęcia, dobrej jakości wydruk z możliwością wklejenia do foto-książki.
 
Nasza firma posiada dodatkowo przeróżne dodatki typu peruki, śmieszne maski i wiele innych. Urozmaica to znacznie pozowanie do zdjęć co jest banalnie proste ponieważ ekran jest wyposażony w dotyk a nasze sylwetki widać tuż przed nami.
 
Cena naszej foto-budki jest najniższa w okolicy, nie zastanawiaj się tylko zadzwoń do nas i zarezerwuj termin!

Dlaczego My?

Fotobudka na wesele

Fotobudka to sprawdzony pomysł na wesele, niezapomniane chwile oraz ujęcia, które zachowamy w fotoalbumie jak i w formie elektronicznej na naszej stronie chronione hasłem. Do każdego pakietu dołączamy gadżety, tła oraz tabliczki z zabawnymi tekstami. Każde tematyczne tło, ramki do zdjęć realizujemy zgodnie z wytycznymi klienta. Pamiętaj to twój wyjątkowy dzień.

Fotobudka na każdą imprezę

Studniówka, 18-urodziny, wieczory panieńsko-kawalerskie. Możesz urozmaicić o nasza fotobudke. Zapewnimy niezapomniany klimat, wtapiając się w tłum gości. Każda impreza ma inny charakter, dlatego przygotujemy starannie gadżety do każdej tematyki.

Fotobudka dla malucha

W ten dzień sprawimy, aby twój maluch poczuł się superbohaterem. Nasz asystent ubierze ulubiony kostium twojego dziecka, oraz jest możliwość wypożyczenia kostiumu dla twojego brzdąca. To wszystko uwiecznimy na zdjęciach, co sprawi uśmiech na twarzy wszystkich gości

Fotobudka dla firm

Chcesz się dobrze zareklamować ponadto przyciągnąć uwagę klientów? Mamy dla Ciebie pomysł. Zamów nasza fotobudke a my zrealizujemy dla ciebie projekt twojej firmy po czym okleimy fotobudke. Na wydruku zdjęć znajdzie się twoje logo, dane kontaktowe oraz kod QR który przekieruje klienta na twoją stronę internetową! Z taka reklamą każde targi , imprezy firmowe będą niezapomniane a klientów zacznie przybywać.

Ramka zdjęcia

Każdy potencjalny klient który do nas trafi, zostanie potraktowany indywidualnie. Zrealizujemy dla niego projekt szablonu zdjęcia, gdzie znajdą się takie informacje jak: data imprezy, Imiona oraz tematyczna grafika.

Gadżety tematyczne

Przygotujemy wiele gadżetów dopasowanych do tematyki imprezy. Twój mąż, kuzyn czy też znajomy będziemy mógł chociaż na chwile zobaczyć się w wąsach czy też kolorowej peruce. Ponadto ciocia założy śmieszne okulary, wujek przytrzyma tabliczkę z napisem. A małe pociechy przeróżne maski, czapki i mnóstwo innych gadżetów.

Prostota obsługi

Z naszą fotobudka poradzą sobie nawet nasi dziadkowie! 1. Przygotowujesz sie do zdjęcia zakładasz lub trzymasz wybrany gadżet wciskasz START 2. Po wciśnięciu przycisku odczekujemy 10 sekund i przygotowujemy sie do kolejnego zdjęcia. Ujęć może być 4 3. Akceptujemy zdjęcia wciskamy przycisk drukuj odczekujemy maksymalnie 15sekund i gotowe

Pomoc przy fotobudce

Podczas każdej imprezy zapewniamy państwu pomoc w postaci asystenta. W razie potrzeb dana osoba pomoże wam sprostać problemom .

Zdjęcia na Facebooku

Nasza fotobudka daje możliwość w czasie rzeczywistym wysłania zdjęć do każdej osoby posiadającej konto na FB. Pełna jakość zdjęcia można opublikować na swoim profilu.

Księga gości

Jedno zdjęcie dla gości drugie do księgi gości. Idealne rozwiązanie oraz pamiątka na lata. Każda kśięga posiada zaprojektowana okładkę z datą imionami oraz grafiką tematyczną. Oprócz księgi użyczamy dobrej jakości kolorowe flamastry.

Galeria w chmurze

Wszystkie zdjęcia po każdej imprezie znajdą się na naszej stronie. Dostęp do zdjęć, będzie miał każdy z gości po otrzymaniu hasła które zabezpiecza galerie. Zdjęcia są w wysokiej jakości do pobrania.

Pendrive ze zdjęciami

Darmowy pendrive lub płyte dvd otrzyma każdy nasz klient z pełną zawartością zdjęć robionych przez biesiadników. Na specjalne życzenie możemy zrealizować grawer z imionami oraz datą.

Tła o róznej tematyce

W ofercie posiadamy wiele wzorników tła, dzięki czemu idealnie się wpasujemy w klimat imprezy. Każdy z naszych klientów ma możliwość zaprojektowania własnego pomysłu po czym my go zrealizujemy.

Cennik

Podstawowy

700 /2 GODZINY
  • nielimitowana ilość zdjęć
  • śmieszne gadżety do zdjęć
  • personalizacja ramki
  • galeria online - zabezpieczona hasłem
  • wysłanie zdjęć na e-mail
  • płyta DVD ze zdjęciami
  • dojazd do 30km (60km) GRATIS (w dwie strony)
  • pomoc przy obsłudze
  • księga gości + akcesoria do wpisów
  • koszt dodatkowej godziny - 100zł

Wynajmujesz budkę na imprezę wraz z naszym zespolem? Mamy dla Ciebie zniżkę.

Cennik usług dodatkowych

Księga gości

Cena: 75 zł

Księga jest zaprojektowana w indywidualny sposób po akceptacji klienta. Na froncie księgi znajdą się takie informacje jak Imiona oraz data wesela czy też innej imprezy. Księga jest wysokiej jakości co przerzuca się na długą żywotność.
Drewniana (grawerowana) księga gości - 100 zł

Oklejenie fotobudki

Cena: do uzgodnienia

Reklama to podstawowa funkcja biznesu. Oferujemy państwu oklejenie naszej fotobudki w celach reklamowych co z pewnością przyciągnie to uwagę potencjalnych klientów.

Dojazd

Cena: 1zł/km

Dojazd naliczamy tylko i wyłącznie po przekroczeniu km zawartych w cenniku.

Nielimitowane wydruki

Cena:50 zł/h

Oferujemy możliwość kopi każdego zdjęcia dla wszystkich gości, którzy znajdują się na zdjęciu

Wynajmujesz budkę na imprezę wraz z naszym zespołem?
Daj znać. Mamy dla Ciebie zniżkę.